Nasz produkty wykonujemy na markowych foliach samoprzylepnych - Oracal i Avery.

Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją różnego typu naklejek na samochód.

1. Naklejki wycinane ploterowo z kolorowych folii samoprzylepnych.

Pracujemy na profesjonalnym ploterze tnącym marki SUMMA, który w połączeniu z foliami Orafol zapewnia wspaniałą jakość naszych produktów. Nasze naklejki na samochód charakteryzują się wysoką trwałością, około 3-4 lata bez utraty koloru. Wycięty maszynowo wzór, pokryty jest specjalną folią, dzięki której aplikacja naklejki jest niezwykle łatwa.

Maksymalny wymiar naklejki, jaką możemy wykonać na jednym arkuszu to około 1 x 6-7m.
Produkt bez problemu można zdemontować z oklejonej powierzchni, bez obawy o uszkodzenie lakieru – przeczytaj jak usunąć starą naklejkę.

Minusem naklejek wycinanych ploterowo są ograniczenia w produkcji naklejek składających się z wielu kolorów.
Naklejki możemy wykonać między innymi na foliach: matowych, w połysku, odblaskowych, metalizowanych, fluorescencyjnych. Posiadamy szeroki wybór kolorów.

2. Naklejki drukowane i wycinane po obrysie.

Naklejki, wlepki na samochód, drukowane na folii samoprzylepnej, a następnie wycinane ploterowo po obrysie. Produkt łączy w sobie pełno kolorowy wydruk w wysokiej rozdzielczości oraz precyzyjne cięcie po obrysie, co daje nieograniczone możliwości przy produkcji naklejek na auto i wlepek reklamowych. Dysponujemy profesjonalnym ploterem drukującym marki ROLAND, co pozwala na produkcję naklejek już od jednej sztuki. Produkt dodatkowo możemy zabezpieczyć laminatem, co znacznie poprawi jego odporność na zarysowania i promieniowanie UV. Drukujemy na foliach monomerycznych, polimerowych, wylewanych, odblaskowych oraz One Way Vision (siatka).

Maksymalny wymiar naklejki drukowanej w jednym arkuszu to 1,3 x 5m.

CarSticker.pl to sklep z naklejkami, który zapewni Ci wysokiej jakości produkt zgodny z opisem oraz szybką realizację. Zapraszamy do współpracy.