Wyświetlanie 1–12 z 725 wyników

Naklejki CarSticker.pl

Naklejki i wlepki, to dobry i tani pomysł na nadanie nowego wyglądu każdej powierzchni. Dzięki naklejkom CarSticker, odmienisz zarówno karoserię samochodu, jak i udekorujesz ścianę w swoim mieszkaniu.

Produkowane przez nas naklejki łączą w sobie łatwość i prostotę w aplikacji, trwałość – nawet do kilku lat oraz oryginalność, ponieważ każdy projekt jest przygotowywany przez grupę profesjonalnych projektantów.

Dla kogo?

Fani motoryzacji oraz tuningu
W ofercie posiadamy szeroką gamę produktów, skierowanych do fanów motoryzacji, tuningu oraz klubów motoryzacyjnych. Są to głównie naklejki na karoserię samochodu lub duże naklejki na szybę samochodu. Realizujemy również nietypowe zlecenia w postaci własnych projektów naklejek, na potrzeby klienta. Nasze studio projektowe jest w stanie wykonać praktycznie każdy wzór.

Firmy
Wykonujemy wszystkie materiały na potrzeby promocji i reklamy. W naszej ofercie znajdują się między innymi: druk na foli samoprzylepnej, produkcja etykiet, wlepki z logo firmy, druk na folii owv oraz wiele innych. W celu wyceny danego produktu prosimy o kontakt mailowy: sklep@carsticker.pl

Klienci indywidualni
Z myślą o klientach indywidualnych przygotowaliśmy produkty, które pomogą stworzyć oryginalną przestrzeń, dzięki naszym dekoracjom ściennym. W ofercie posiadamy wzory przeznaczone do zastosowania w każdym pomieszczeniu, zarówno w mieszkaniu jak i w biurze.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu Carsticker.pl