Instrukcja montażu naklejek
Oczyść dokładnie powierzchnie na której znaleźć ma się naklejka. Do tego celu można użyć wody z alkoholem lub środków specjalnie do tego stworzonych. W żadnym wypadku nie używaj rozpuszczalników / rozcieńczalników ponieważ mogą one stale uszkodzić lakier. Po tym zabiegu poczekaj chwilę aż cała powierzchnia wyschnie.
Producent folii zaleca naklejanie naklejek w temperaturze powyżej +8 stopni. Osobiście nie polecamy naklejania naklejek ani na dużym słońcu (folia może się rozciągnąć) , ani na mrozie (folia może popękać).


Przygotowaną naklejkę połóż na płaskiej powierzchni, a następnie używając najlepiej rakli lub ściereczki, dokładnie ją gładzimy, po stronie na której znajduje się bezbarwna folia transferowa. Tak przygotowaną naklejkę jest gotowa do aplikacji.


Po ustaleniu miejsca na którym ma znaleźć się naklejka, odwiń powoli papier, tak aby wycięty wzór pozostał na foli transferowej. W przypadku małych naklejek możesz ściągnąć cały papier. W przypadku dużych naklejek ściągnij tylko część papieru.


W przypadku małej naklejki - przyłóż cały wzór do ustalonego wcześniej miejsca, a następnie używając rakli lub ściereczki dokładnie i mocno dociśnij naklejkę do ustalonego wcześniej miejsca. W przypadku dużej naklejki - przydłuż odklejoną część naklejki i postępuj jak w przypadku małej naklejki, stopniowo ściągając papier.


Po dociśnięciu całej naklejki powoli zacznij zdejmować folię transferową. Najbezpieczniej jest odrywać folię pod dużym kątem. Gotowe! Od teraz możesz cieszyć się swoją nową odjazdową naklejką!

Zobacz film instruktażowy