INSTRUKCJA KROK PO KROKU

NAKLEJKI Z FOLIĄ TRANSPORTOWĄ

01.

Oczyść dokładnie powierzchnię na której znaleźć ma się naklejka. Do tego celu można użyć wody z alkoholem lub środków specjalnie do tego stworzonych. W żadnym wypadku nie używaj rozpuszczalników / rozcieńczalników ponieważ mogą one na stałe uszkodzić lakier. Po tym zabiegu poczekaj chwilę aż cała powierzchnia wyschnie. Producent folii zaleca naklejanie naklejek w temperaturze powyżej +8 stopni.

02.

Przygotowaną naklejkę połóż na płaskiej powierzchni, a następnie używając najlepiej rakli lub ściereczki, dokładnie ją gładzimy, po stronie na której znajduje się bezbarwna folia transferowa. Tak przygotowaną naklejkę jest gotowa do aplikacji.

03.

Po ustaleniu miejsca na którym ma znaleźć się naklejka, odwiń powoli papier, tak aby wycięty wzór pozostał na foli transferowej. W przypadku małych naklejek możesz ściągnąć cały papier. W przypadku dużych naklejek ściągnij tylko część papieru.

04.

W przypadku małej naklejki – przyłóż cały wzór do ustalonego wcześniej miejsca, a następnie używając rakli lub ściereczki dokładnie i mocno dociśnij naklejkę do ustalonego wcześniej miejsca. W przypadku dużej naklejki – odklej część naklejki i postępuj jak w przypadku małej naklejki, stopniowo ściągając papier. W przypadku dużych naklejek najlepiej wykonywać tą czynność w 2 osoby.

05.

Po dociśnięciu całej naklejki powoli zacznij usuwać folię transportową. Najbezpieczniej jest odrywać folię pod dużym kątem. Po zerwaniu folii transportowej należy jeszcze raz dobrze docisnąć naklejkę aby ją utrwalić. Gotowe! Od teraz możesz cieszyć się swoją nową odjazdową naklejką!

WIDEO INSTRUKCJA

ZOBACZ FILM